Video

Açıklama

Doğanın büyüsüne eşlik eden yeşilin huzuruyla birlikte hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmek için Saray Bahçe Kır Düğünü Denizli’de hizmet veriyoruz. Kır konseptimiz ile hafızalardan silinmeyen masal tadından bir düğün için sizi bekliyoruz.

Saray Bahçe Kır Düğünü olarak profesyonel ekibimizle birlikte kusursuzluk ilkesiyle hareket ediyor, farklı planlama seçenekleri ve özel hazırlanmış menüler ile sizi ağırlıyoruz.
2000 ila 3000 kişiyi alabilen kır bahçemizde, sıradan düğün organizasyonlarından farklı hizmetler sunmaya özen gösteriyoruz. Başta anlaşmış olduğumuz planlamalar doğrultusunda düğün organizasyonunuzun hazırlıkları için kolları sıvıyoruz. Dilerseniz ayrı bir alanımızda ayakta nikah bile yapabilirsiniz.

Hiçbir konuda sizi kısıtlamadan hayallerinizi özgürce yaşamanızı sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Sizi memnun edecek bir hizmet alacağınızı garanti ederek, kalitemizi her anınızda gösteriyoruz. Denizli kır düğünü mekanları arasında olan Saray Bahçe Kır Düğünü sadece düğün değil birçok organizasyonunuz için de hizmet veriyor. Kına gecesinden nişana sünnet düğününden toplantılara kadar uzanan bir etkinlik listemiz var.

Memnuniyet odaklı bir hizmet anlayışı ile şu zamana kadar birçok dost edindik. Aralarına sizin de katılmanızı istiyoruz. Bunun için de önceden sizinle görüşmemiz gerekiyor. Eğer siz de Saray Bahçe Kır Düğünü Denizli hakkında ayrıntılı bilgi almak, fiyatlarımızı ve paket içeriklerimizi detaylı olarak öğrenmek istiyorsanız; iletişim bilgileryle bize ulaşabilirsiniz..

Genel Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 50 TL’den az

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 10-30 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) 10-30 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL

Davet Alanları: Açık ve kapalı alan

Mekan Özellikleri: Bahçe, Şehir merkezinde, Teras, Açılır kapanır tavan, Orman içinde, Çim alan

Manzara: Kır manzaralı, Bahçe manzaralı, Doğa manzaralı, Orman manzaralı

Kapasite

Yemekli Kapasite 3.000’den fazla

Konaklama Kapasitesi 1.000 kişiden fazla

Açık Hava Kapasitesi 2.000-3.000

Kokteyl Kapasitesi 3.000 den fazla

Kapalı Alan Kapasitesi: Kapalı Alan Yoktur

Otopark Araç Kapasitesi: 1.000’den fazla

Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor? 24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor? 24:00

Özel menü seçenekleriniz neler? Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler? Alkol servisi yok

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kına, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

İletişim Yetkili

Mehmet Kocabaş

Yorumlar

0.0
0 değerlendirme
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlk yorum yapan siz olun “Saray Bahçe Kır Düğünü – Merkezefendi – DENİZLİ”

Yorumun