Açıklama

Samsun’da faaliyette gösteren Midilli Restaurant & Cafe, bugün çoğu insanın gelmek için can attığı bir yer olarak faaliyet gösteriyor. Buna bizi götüren mekanımızda yaptığımız sürekli değişimler ve misafirlerimizi gösterdiğimiz yoğun ilgi. Her yıl işimizi daha fazla severek yapmanın mutluluğuyla sizi restoranımıza davet ediyoruz.

Midilli Restaurant & Cafe Çarşamba/Samsun’da düğün yapmak isteyen çiftlerimizin isteklerinize göre hazırlayabileceğiniz açık ve kapalı alanlarımız bulunuyor. Önceden çiftlerimizle görüşerek beklentilerini en iyi şekilde anlamaya çalışıyoruz. Hayallerinizdeki düğün konseptini yaşamanız için kötü sürprizlere yer vermiyoruz. Özellikle kır düğünü hayali kuran çiftlerimiz için doğru bir tercih olacak çim zeminli bahçemizdeki masa ve sandalyelerimizi gelecek konuk sayınıza göre yerleştiriyoruz. İsteğinize göre mekan giydirme yapabiliyor, masalarımızı tercih ettiğiniz renklerde süsleyebiliyoruz.
Güzel bir düğün süreci geçirmeniz için size çok özel olanaklar sunuyor, talep etmeniz durumunda profesyonel müzik gruplarının canlı performanslarına yer veriyoruz. Kaliteli ses ve ışık sistemimizle burada kusursuz bir gün geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

Midilli Restaurant & Cafe düğün dışında nikah sonrası yemek organizasyonlarınız için de tercih edebilirsiniz. Doğum günü organizasyonları için sevdiklerinize sürpriz parti düzenleyebileceğinizin bilgisini de ayrıca verelim. Restoranımızın harika yemekleri eşliğinde şirket toplantılarınız ve kurumsal etkinliklerinize de ev sahipliği yapabiliyoruz.

Düğün mekanınız biz olalım, Midilli Restaurant & Cafe olarak hizmetlerimizi gülen yüzlü ekibimizle sunalım istiyorsanız, daha fazla bilgi edinmek ve Midilli Restaurant Samsun iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz..

Genel Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 50 TL’den az

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 30-50 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) 10-30 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL

Davet Alanları: Açık ve kapalı alan

Mekan Özellikleri: Çim alan, Bahçe, Kolonsuz salon, Yüksek tavan, Şehir merkezinde

Manzara: Doğa manzaralı, Kır manzaralı, Şehir manzaralı

Kapasite

Yemekli Kapasite: 750-1.000 kişi

Konaklama Kapasitesi: Konaklama imkanı yok

Açık Hava Kapasitesi: 500-750

Kokteyl Kapasitesi: 750-1.000

Kapalı Alan Kapasitesi: 200-300

Otopark Araç Kapasitesi: 75-100

Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor? 01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor? 01:00

Özel menü seçenekleriniz neler? Çocuklara özel, Vejetaryen

Mekanın kısıtlamaları neler? Havai fişek ve benzeri kullanılamaz, Evcil hayvan kabul edilmiyor, Alkol servisi yok

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Nişan, Baby shower, Kına, Parti, Bayi toplantısı, Piknik, Kurumsal etkinlikler, Davet ve resepsiyon, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü

İletişim Yetkili

Haluk Bey

Yorumlar

0.0
0 değerlendirme
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlk yorum yapan siz olun “Midilli Restaurant Kır Düğünü – Çarşamba – SAMSUN”

Yorumun