Video

Açıklama

Harika bir düğün organizasyonu geçirmeleri için çiftlerimizi Marina Balo ve Kongre Merkezi’ne davet ediyoruz.Etik değerlerimize bağlı kalarak kendimi yenilenen trendlere göre sürekli yenileye yapımızla hizmet veriyoruz. Çiftlerimizin düğünle ilgili her problemine çözüm ortaklığı sağlayıp, streslerini tatlı bir heyecana dönüştürmek için çalışıyoruz. Düğünlerinizi mekanımızda yapmaya karar vermeniz durumunda size şu olanakları sağlıyoruz;

Marina Balo ve Kongre Merkezi olarak öncelikle düğünlerinizi 1500-2000 kişi kapasiteli, göl ve orman manzaralı bahçemizde veya 400 kişilik kapalı alan üzerine kurulu balo salonumuzda gerçekleştiriyoruz. Gelecek davetli sayınıza ve hayalinizdeki düğün konseptine göre dilediğiniz alanımızı tercih edebilirsiniz.

Marina Balo ve Kongre Merkezi modern bir düğün organizasyonu yaşatmak adına profesyonel bir ekiple çalışıyor. Düğün öncesinde sizinle görüşüp bütün hazırlık süreçlerinizi beraber planlıyoruz. İki alanımızda da dilediğiniz tarz ve renkte süslemeler yapabiliyor, farklı konsept çalışmalar yapabilmek için uzman kişilerden yardım alıyoruz.
Düğün alanımızda, ücretsiz vale hizmeti, 200 araç kapasiteli otopark, 150 kişilik davetlerinde ücretsiz ses sistemi ve küçük misafirlerimiz için oyun parkı bulunuyor. Üstelik özgürce dans edip bu özel gününüzün keyfini çıkarabilmeniz adına pist alanımızı da geniş bırakıyoruz.
Düğün dışında toplantı, özel davetleriniz için catering hizmeti, doğum günü kutlamaları ve şirket yemekleri gibi her türlü organizasyonlarınızda size ev sahipliği yapıyoruz.
Size sağladığımız ayrıcalıklar bunlarla sınırlı değil. Daha fazla bilgi almak ve Marina Balo ve Kongre Merkezi Gaziantep düğün fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Genel Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 50-100 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 50-80 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) Kokteyl Servisimiz Yoktur

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) Kokteyl Servisimiz Yoktur

Davet Alanları: Açık ve kapalı alan

Mekan Özellikleri: Bahçe, Göl kenarında, Kolonsuz salon, Yüksek tavan

Manzara: Göl manzaralı, Orman manzaralı, Doğa manzaralı

Kapasite

Yemekli Kapasite: 1.000-2.000 kişi

Konaklama Kapasitesi: Konaklama imkanı yok

Açık Hava Kapasitesi: 1.000-2.000

Kokteyl Kapasitesi: Kokteyl hizmeti yoktur

Kapalı Alan Kapasitesi: 300-400

Otopark Araç Kapasitesi: 150-250

Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor? 22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor? 23:30

Özel menü seçenekleriniz neler? Yok

Mekanın kısıtlamaları neler? Evcil hayvan kabul edilmiyor, Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri

Yorumlar

0.0
0 değerlendirme
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlk yorum yapan siz olun “Marina Balo & Kongre Merkezi – Şahinbey – GAZİANTEP”

Yorumun