Video

Açıklama

Düğününüzü doğayla iç içe bir ortamda yeşilin her tonuna ev sahipliği yapan bir bahçede gerçekleştirmek istiyorsanız Liza Garden Kır Düğünü’ne davetlisiniz..

Uzun zamandan beri en mutlu günlerinizde düzenlediğiniz davetlerinize ev sahipliği yapıyoruz. Liza Garden Kır Düğünü olarak en büyük amaçlarımızdan biri konuklarınızın memnuniyetini sağlamak. Hayatınızda bir dönüm noktası olan ve büyük değer verdiğiniz düğününüzü yıllardan beri hayalini kurduğunuz şekilde hayata geçiriyoruz. Bugüne dek mekanımızda pek çok farklı konseptte düğün düzenledik.

Tüm bu davetlerden elde ettiğimiz tecrübe doğrultusunda memnuniyetinizi sağlama konusunda kendimize güveniyoruz. Ayrıca Liza Garden Kır Düğünü Adana’nın en kolay ulaşım sağlanabilen konumlarından birinde yer ediniyor. Bu sayede misafirleriniz düğününüze gayet rahat bir şekilde gelebiliyorlar. Ayrıca sahip olduğumuz otoparkımız sayesinde misafirlerinizin park problemi da olmuyor.
Liza Garden Kır Düğünü’nda düzenlediğimiz davetlerde 750 ila 1000 davetliyi ağırlama kapasitesine sahibiz. Bu kapasite dahilinde etkinliğinize katılan konuklarınız için özel oturma düzenleri hazırlıyoruz. Düğününüzde her şeyin kusursuz olmasını sağlamak için profesyonel ve sıcakkanlı ekibimiz tüm gece boyunca yanınızda oluyor ve organizasyonun sorunsuz işlediğinden emin oluyor.

Kapalı alanlarda gerçekleştirilen düğünler size göre değilse ve yaşamınızın en mutlu gününde temiz oksijeni içinize çekerken yeşilin her tonuna eşlik etmek istiyorsanız mekanımız tam size göre. Liza Garden Kır Düğününde sahip olduğumuz gelişmiş ışık, ses ve sahne sistemleri yardımıyla konuklarınız ile birlikte doyasıya eğlencenin keyfini çıkarabilirsiniz.
Hayatınızın en özel günlerinden birinde düzenleyeceğiniz davetinizi mekanımızda hayata geçirmek ve Liza Garden Kır Düğünü Adana fiyatlarını öğrenmek için yapmanız gereken çok basit.İletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizimle irtibata geçebilir ve fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Genel Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 50-100 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 50-80 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) 50-80 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL

Davet Alanları: Açık ve kapalı alan

Mekan Özellikleri: Açılır kapanır tavan, Bahçe, Çim alan, Göl kenarında, Şehir merkezinde, Kolonsuz salon, Teras

ManzaraAda manzaralı, Göl manzaralı, Şehir manzaralı, Kır manzaralı, Bahçe manzaralı

Kapasite

Yemekli Kapasite: 750-1.000 kişi

Konaklama Kapasitesi: Konaklama imkanı yok

Açık Hava Kapasitesi: 500-750

Kokteyl Kapasitesi: 750-1.000

Kapalı Alan Kapasitesi: 400-500

Otopark Araç Kapasitesi: 100-150

Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor? 24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor? 24:00

Özel menü seçenekleriniz neler? Çocuklara özel, Diyabet, Vejetaryen

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kına, Kurumsal etkinlikler,

Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

İletişim Yetkili

Ali Ökelga

Sema Sayan

İletişim

Yorumlar

0.0
0 değerlendirme
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlk yorum yapan siz olun “Liza Garden Kır Düğünü – Çukurova – ADANA”

Yorumun