Video

Açıklama

Müstakbel eşinizle mutluluğa “evet” diyeceğiniz en özel gününüz için yeşilin en güzel tonlarını içinde barındıran, her detayıyla kusursuz bir kır düğünü hayaliniz varsa bu hayaliniz Lara Garden Kır Düğünü’nde gerçeğe dönüşüyor.

Lara Garden Kır Düğünü birlikteliği ve saflığı temsil eden beyaz rengini ağırlıklı olarak kullandığımız nezih davet alanımızda sizi huzurlu bir atmosfer karşılıyor. Davetlileriniz düğün mekanınıza çiçekli şık takların ve çiçeklerin arasından hoş bir giriş yapıyor.
Lara Garden Kır Düğünü‘nde bulunan yuvarlak masaları ve etrafını çevreleyen beyaz tiffany sandalyeleri dans pistini ve nikah kürsüsünü kolaylıkla görebilecek şekilde konumlandırıyoruz. Davet alanınızı çevreleyen yemyeşil ağaçlar arasından sarkıttığımız lambalar ile kır düğünü konseptine uygun hoş bir aydınlatma sağlıyoruz. Geniş mekanımızda size kalabalık davetleriniz için de oldukça uygun bir davet alanı sunuyoruz. Düğün gününüzde 2.000 kişiye kadar davetlinizi en iyi şekilde ağırlayabiliyoruz.
Lara Garden Kır Düğünü‘nün muhteşem atmosferde düğün gününüzün başından sonuna kadar kusursuz bir şekilde ilerlemesi için her ihtiyacınızda bir bakış uzağınızda oluyoruz. Düğününüzün henüz hazırlık aşamasında davet alanınızda zevklerinize ve düğün konseptinize uygun değişimler yapabiliyoruz. Dilerseniz dışarıdan bir organizasyon firmasıyla çalışarak da davet alanınızı hazırlayabiliyorsunuz.
Siz de Lara Garden Kır Düğünü’nün fark yaratan hizmetleri ve eşsiz atmosferi ile en özel gününüzü unutulmaz kılmak istiyorsanız; iletişim adresimizden bize ulaşarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve kır düğünü fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Genel Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 50 TL’den az

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 10-30 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) 10-30 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL

Davet Alanları: Açık ve kapalı alan

Mekan Özellikleri: Açılır kapanır tavan, Bahçe, Çim alan, Şehir merkezinde, Göl kenarında

Manzara: Göl manzaralı, Bahçe manzaralı, Doğa manzaralı, Orman manzaralı, Panaromik manzara

Kapasite

Yemekli Kapasite: 1.000-2.000 kişi

Konaklama Kapasitesi: 50 kişiden az

Açık Hava Kapasitesi: 1.000-2.000

Kokteyl Kapasitesi: 1.000-2.000

Kapalı Alan Kapasitesi: 300-400

Otopark Araç Kapasitesi: 250-500

Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor? 24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor? 24:00

Özel menü seçenekleriniz neler? Vejetaryen, Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler? Alkol servisi yok

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Nişan, Parti, Kına, Baby shower, Bayi toplantısı, Kurumsal etkinlikler, Sünnet düğünü, Mezuniyet törenleri, Davet ve resepsiyon

İletişim Yetkili

İhsan Aybey

Yorumlar

0.0
0 değerlendirme
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlk yorum yapan siz olun “Lara Garden Kır Düğünü – Pamukkale – DENİZLİ”

Yorumun