Video

Açıklama

Tarih ile doğanın birleşip yağmur ile rüzgarla buluştuğu bir yer olan Kapadokya’da Lykia Lodge Hotel olarak profesyonel bir hizmet anlayışıyla çalışıyoruz.

Adı Pers dilinde güzel atlar ülkesi anlamındaki Katpatuka’dan gelen Kapadokya, o dönemde de birbirinden güzel atlar yetiştirilip Roma Stadyumlarında yarıştırılıyormuş. Bu büyüleyici yerde sonsuzluğa meydan okur gibi uzanan masmavi gökyüzünün altında tarihin gizemli yüzleriyle karşılaşıyorsunuz. Otelimizde geçireceğiniz tarih dolu dakikalar içerisinde Peri Bacaları’nın ve vadilerin sırlarını keşfedeceğiniz bir gezintiye çıkabilir ya da güzel gün doğumunu balonla seyredebilirsiniz.
Konforu ve güzellikleri bir arada bulacağınız Kapadokya’da Lykia Lodge otelimizde özel gün organizasyonlarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Bırakın, mutluluğa ilk adımları attığınız bu günü dünyanın en güzel yerlerinden birinde gerçekleştirin. Tıpkı peri bacalarının gökyüzüne uzanması gibi mutluluğunuzda sonsuz ve zamansız olsun. Kapadokya’da Lykia Lodge otel sayesinde bölgenin doğal yapısına uyumlu mimarisiyle hem tarihi dokunun nüanslarını fark ediyor hem de konforu hissediyorsunuz. Toplam da 146 oda içerisinde 140 standart, 4 geniş, 1 engelli ve 1 adet de 76 metrekarelik süit oda var.

Bu odalarda zaman diliminizi harika değerlendirmenize oldukça değiyor. Düğün organizasyonunuz sonrası balayı hizmetimizden yaralanarak tadını çıkarıyorsunuz.
Açık hava kısmımız sayesinde havuz başında da bu anların keyfini çıkarıyorsunuz. 7000 yıllık tarihiyle Kapadokya’da bir düğün yapmak unutulmaz oluyor. Misafirleriniz ile birlikte ister havuz başı ister bahçede organizasyonunuzu gerçekleştirebilir, keyifli saatler geçirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Kapadokya’da Lykia Lodge Otel iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak..

Genel Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 50-100 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 80-100 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) 50-80 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL

Davet Alanları: Açık ve kapalı alan

Mekan Özellikleri: Çim alan, Havuz başı, Kolonsuz salon, Yüksek tavan

Manzara: Kır manzaralı, Tarihi yerler, Doğa manzaralı, Bahçe manzaralı, Şehir manzaralı

Kapasite

Yemekli Kapasite: 500-750 kişi

Konaklama Kapasitesi: 150-250 kişi

Açık Hava Kapasitesi: 750-1.000

Kokteyl Kapasitesi: 750-1.000

Kapalı Alan Kapasitesi: 500-750

Otopark Araç Kapasitesi: 50-75

Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor? 24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor? 24:00

Özel menü seçenekleriniz neler? Çocuklara özel, Vejetaryen, Vegan, Diyabet, Kosher

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Nişan, Baby shower, Kına, Kurumsal etkinlikler, Bayi toplantısı, Piknik, Sünnet düğünü, Mezuniyet törenleri, Davet ve resepsiyon, Parti

İletişim Yetkili

Dilek Hanım

İletişim

Yorumlar

0.0
0 değerlendirme
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlk yorum yapan siz olun “Kapadokya Lodge – Uçhisar – NEVŞEHİR”

Yorumun