Açıklama

Unutamayacağınız bir düğün günü geçirmek istiyorsanız sizleri Eskişehir’in en güzel ve nezih mekanlarından biri olan Esbahçe Restaurant Kır Düğünü Eskişehir firmamız ile tanıştırmak isteriz.
Rüya gibi bir ortam.
Esbahçe Restaurant Kır Düğünü, mutlu anlarınızı keyifle geçirebilmeniz için özel olarak tasarlandı. 2000 kişiye kadar çıkabilen ağırlama kapasitemiz ve mevsim şartlarına ayak uyduracak şekilde dizayn edilmiş kır bahçemizde düğünlerinizi yapıyoruz. Ayrıca 1000 kişiye yakın konuğunuzu alabilecek kapalı alanımız da bulunuyor. Bahçemizde masa ve sandalye yerleştirmelerimizi gelecek konuk sayınıza göre yapıyoruz. Dilediğiniz konsepte mekan giydirme ve süsleme yapabiliyoruz. Her aşamada fikrinizi alıyor, sizin isteklerinizi önemsiyoruz. İstiyoruz ki her şey hayallerinizdeki gibi olsun.

Esbahçe Restaurant Kır Düğünü, düğün dışında hizmet verdiğiniz organizasyonlardan bahsedecek olursak; açılış, kına, doğum günü, nişan, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, parti, sünnet düğünü gibi birçok alanda faaliyet gösteriyoruz. Davetlerinizin öncesinde nasıl bir organizasyon hayal ettiğinizi bizimle paylaşırsanız, bahçemizi en güzel şekilde hazırlayacağımızdan emin olabilirsiniz.
Esbahçe Restaurant Kır Düğünü olarak kır bahçemizle anlaşması bulunan ekip arkadaşımız düğün videonuzu kesintisiz olarak çekiyor. Aynı zamanda düğün boyunca her anınızı ölümsüzleştiren fotoğrafçımız da sizin için çalışıyor. Standartların üstünde sahne ve ses sistemi sunuyoruz.
Kır bahçemiz merkezi bir noktada olup, misafirlerimizin güzel vakit geçirmeleri için kendi araçlarıyla rahat bir şekilde ulaştırılmalarını sağlamaktadır. 1000’den fazla araç kapasitesi bulunan otoparkımız da mevcut.

Daha fazla bilgi almak Esbahçe Restaurant Kır Düğünü Odunpazarı Eskişehir fiyatlarımızı öğrenmek için iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz..

Genel Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 50-100 TL

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 30-50 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) 30-50 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL

Davet Alanları: Açık ve kapalı alan

Mekan Özellikleri: Açılır kapanır tavan, Bahçe, Kolonsuz salon, Orman içinde, Şehir dışında, Çim alan, Yüksek tavan

Manzara: Bahçe manzaralı, Doğa manzaralı, Şehir manzaralı, Orman manzaralı, Kır manzaralı

Kapasite

Yemekli Kapasite: 1.000-2.000 kişi

Konaklama Kapasitesi: Konaklama imkanı yok

Açık Hava Kapasitesi: 1.000-2.000

Kokteyl Kapasitesi: 1.000-2.000

Kapalı Alan Kapasitesi: 750-1.000

Otopark Araç Kapasitesi: 1.000’den fazla

Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor? 23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor? 23:00

Özel menü seçenekleriniz neler? Çocuklara özel, Vejetaryen, Diyabet

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü, Kına, Piknik

İletişim Yetkili

Gaye Kılıç

Yasin Baran

Yorumlar

0.0
0 değerlendirme
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlk yorum yapan siz olun “Esbahçe Restaurant Kır Düğünü – Odunpazarı – ESKİŞEHİR”

Yorumun