Video

Açıklama

Bebektepe Kır Bahçesi Düğün Salonu olarak düğün başta olmak üzere tüm özel gün ve davetlerinizde, profesyonel hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiş, 1995 yılından beri hizmet veren bir firmayız. Kendinizi değerli hissedeceğiniz birbirinden güzel olanaklarımız ve güler yüzlü uzman kadromuz eşliğinde hep hayalini kurduğunuz organizasyonu burada gerçeğe çevirebilirsiniz.

Bebektepe Kır Bahçesi Düğün Salonu Melikgazi/Kayseri davetlerinizi geniş ve ferah olan kır bahçesinde yapıyor. 2000 kişiye kadar çıkabilen ağırlama kapasitesine, çim zeminli alana ve doğa manzarana sahip bu bahçemiz kır düğünü hayali kuran çiftlerimiz için doğru bir tercih oluyor.

Teknolojik altyapısı ve hizmet anlayışıyla fark yaratan mekanımız; farklı konsepti, zengin hizmet seçenekleri ile sektörün öncüleri arasında yer alıyor. Görüntü ve tasarım şıklığı ile sizlere unutulmaz zamanlar yaşatmayı hedefleyen Bebektepe Kır Bahçesi Düğün Salonu‘muz hizmet esnasında doğabilecek herhangi bir sorunu anında ve büyük bir memnuniyetle çözüyor.

Bebektepe Kır Bahçesi’ni nişan, kına gecesi, yemekli veya yemeksiz kokteyl ve diğer tüm özel günleriniz de tercih edebilir, güzel olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz.
1995 yılından bugüne düğün, davet ve organizasyonları büyük bir özenle gerçekleştiren Bebektepe Kır Bahçesi Düğün Salonu, hayatınızın en güzel gününü unutulmaz kılmak için sizleri bekliyor. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak, kişi başı oldukça uygun olan fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Genel Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 50 TL’den az

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 30-50 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) 10-30 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL

Davet Alanları: Sadece açık alan

Mekan Özellikleri: Bahçe, Çim alan, Kolonsuz salon

Manzara: Şehir manzaralı, Kır manzaralı, Panaromik manzara, Doğa manzaralı

Kapasite

Yemekli Kapasite: 1.000-2.000 kişi

Konaklama Kapasitesi: Konaklama imkanı yok

Açık Hava Kapasitesi: 1.000-2.000

Kokteyl Kapasitesi: 1.000-2.000

Kapalı Alan Kapasitesi: 200-300

Otopark Araç Kapasitesi: 500-750

Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor? 24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor? 24:00

Özel menü seçenekleriniz neler? Çocuklara özel, Vejetaryen

Mekanın kısıtlamaları neler? Alkol servisi yok

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Doğum günü, Nişan, Kına, Parti, Bayi toplantısı, Kurumsal etkinlikler, Piknik, Sünnet düğünü, Mezuniyet törenleri, Davet ve resepsiyon, Açılışlar, Baby shower

Nasıl gelinir? Sivas caddesinden mimarsinan köprülü kavşaktan sağa dönüyor Malatya yolu üzerinden devam edip, ikinci benzinlikten sola mimarsinan’a tırmanan yolu takiben mezarlık ve TV vericilerinden 100 metre sonra

İletişim Yetkili

Alper Tunga Elbaşı

Yorumlar

0.0
0 değerlendirme
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlk yorum yapan siz olun “Bebektepe Kır Bahçesi Düğün Salonu – Melikgazi – KAYSERİ”

Yorumun