Gereksiz Düğün Masrafları - Düğün Diyarı

Gereksiz Düğün Masrafları

Havayi fişek gösterisi, lüks düğün objeleri,  vs. Bu ürünler kimsede farklı bir duygu oluşturmayacaktır. Sırf övgü almak için de büyük paralar ödemek zorunda hissetmeyin kendinizi.

   

Düğün mekanları çoğu zaman pahalıdır. Üstüne bir de siz, bütçenizi aşan ultra lüks bir mekan tercih ederseniz, rüyalarınız sonunda kabusa dönebilir. Ayrıca mekanınızı daha ucuza getirmek için imkanınız var ise kır düğününü düşünmeye ne dersiniz?

 

 

Elbette bir düğün pastası gerekiyor, fakat aşırı pahalı olmak zorunda değil. Sonuç olarak birbirinize ikram ederken çekilen bir kaç özel kare için her şey feda edilemez elbette.

 

   

Çok sayıda nedime, elbise seçiminden tutun da tüm aksesuarlara kadar her anlamda sıkıntılı bir gece anlamına gelir. Aynı şeyler tabi ki sağdıçlar için de geçerlidir. Dahası, onların giysileri “ortalama” misafirden daha pahalı olabilir. Ekstra, baldızınız ve eşinizin özel dostlarının kuaför masraflarını söylemiyorum bile.

 

   

Damat ve gelinin o gün kendini yeterince özel hissetmesi tabi ki oldukca organik. Fakat unutmayalım ki bunu pahalılıkla yapmak zorunda değilsiniz. Daha azca bir bütçeyle vücudunuza göre bir elbise tercih edebilirsiniz..

 

Davetiyeler adı üstünde misafirleri düğüne buyur etmek içindir. Bu şekilde bir şeyin aşırı pahalı olmasına hiç gerek yok. Oldukça pahalısını istiyorsanız kendinize özel hatıra olarak bir örnek alabilirsiniz. Bu davetiyelerin ulaştığı yerdeki akıbetini siz daha iyi biliyorsunuz.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.