Video

Açıklama

Tüm sevdiklerinizin katılım sağlayacağı, yıllarca unutulmayacak düğün organizasyonunuz için sizlere ve değerli misafirlerinize Taşra Düğün & Davet olarak ev sahipliği yapıyoruz. Deneyimli ve profesyonel kişilerden oluşan ekibimizl ie size hayal ettiğinizin de üzerinde bir düğün yaşatıyoruz. Burada geçirdiğiniz her anı, geriye dönüp baktığınızda mutlu hatıralar ile anımsamanız için en iyi hizmet kalitemiz ile davetlerinizi hayata geçiriyoruz.

Taşra Düğün & Davet bünyesi altında, kır bahçemiz ve 2 kapalı salonumuz ile faaliyet gösteriyoruz. Düğününüzün gerçekleşeceği mevsim ne olursa olsun size açık ve kapalı alan seçeneklerimiz ile hizmet verebiliyoruz. Kır bahçemizde yapacağınız düğününüzü, olumsuz hava koşulları ile karşılaşmamız durumunda kapalı salonlarımızdan birine taşıyabiliyoruz. Böylece Denizlili çiftler için her mevsim tercih edilebilir bir mekan oluyoruz.
Taşra Düğün & Davet sadece düğününüz için değil; nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, doğum günü, toplantı, kurumsal etkinlikler gibi diğer davetleriniz için de sizleri ağırlayabiliyoruz.
Gelin odanızdan pist alanına doğru oluşturduğumuz gelin yolunda ise yine doğal rustik detaylı süslemelere yer veriyoruz. Gelin yoluna serdiğimiz kırmızı halı üzerinde, volkan şovları ve kamera ışıklarının eşliğiyle ilerlerken kendinizi özel hissedeceğiniz büyülü bir atmosfer oluşturmayı da ihmal etmediğimizi söyleyelim.

Eğer siz de kır düğünününüz için hala bir mekana karar veremediyseniz mutlaka Taşra Düğün & Davet ziyaret etmelisiniz. Pek çok ayrıcalıklı hizmetleri bir arada bulabileceğiniz işletmemizde size unutamayacağınız bir düğün yaşatacağız. Bizimle iletişime geçmek isterseniz iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Kampanyalar

Eylül – Ekim Ayında Yapılacak Olan Nikahlarda %50 İndirim..

Kır bahçesinde Eylül – Ekim ayında yapılacak olan nikah vs. programlarda indirim fırsatı.

Genel Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 50 TL’den az

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 10-30 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) 10-30 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL

Davet Alanları: Açık ve kapalı alan

Mekan Özellikleri: Çim alan, Şehir merkezinde, Bahçe, Kolonsuz salon, Yüksek tavan

Manzara: Bahçe manzaralı, Şehir manzaralı, Doğa manzaralı, Kır manzaralı, Panaromik manzara

Kapasite

Yemekli Kapasite: 750-1.000 kişi

Konaklama Kapasitesi: Konaklama imkanı yok

Açık Hava Kapasitesi: 500-750

Kokteyl Kapasitesi: 750-1.000

Kapalı Alan Kapasitesi: 200-300

Otopark Araç Kapasitesi: 50-75

Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor? 22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor? 24:00

Özel menü seçenekleriniz neler? Çocuklara özel, Diyabet, Kosher, Vegan, Vejetaryen

Mekanın kısıtlamaları neler? Alkol servisi yok, Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Doğum günü, Nişan, Baby shower, Kına, Parti, Bayi toplantısı, Kurumsal etkinlikler, Davet ve resepsiyon, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü

Nasıl gelinir? Bağbaşı anayol , acıpayam yolu üzeri, petrol ofisi yanı. Minibüs ve otobüs güzergahı üzerinde. Cankurtaran ve Yeniyol minibüsleri geçmektedir.

İletişim Yetkili

Furkan Hazır

Yorumlar

0.0
0 değerlendirme
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlk yorum yapan siz olun “Taşra Düğün & Davet – Bağbaşı – DENİZLİ”

Yorumun