Video

Açıklama

Karadeniz’in en göz alıcı mekanlarından biri olan olan Set Wedding Garden‘de hayalini kurduğunuz düğünü keyifle düzenleyebilirsiniz. Profesyonel ekibimizin yardımları, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ve unutulmaz atmosferimizle sizi ve konuklarınızı etkimiz altına alacağımıza inanıyoruz.

Set Wedding Garden olarak deneyimli ekibimizle birlikte uzun zamandır organizasyon sektöründe başarıyla varlığımızı sürdürüyoruz. Yıllar içerisinde kendimizi daima geliştirerek sektörün en iyileri arasında yer almayı başarmış bir ekibiz. Çalışmalarımızda her zaman memnuniyeti önemsiyor ve istekleriniz doğrultusunda birbirinden farklı konseptler oluşturuyoruz.

Ferah bir alanda, yemyeşil çimenler üzerinde hayatınızın en özel “Evet!” yanıtını verirken her şeyin içinize sindiği gibi olacağına şimdiden emin olabilirsiniz. Açık alan olduğumuz için 750 ila 1000 kişilik kalabalık davetleri rahatlıkla mekanımızda verebiliyorsunuz. Konuk sayınız doğrultusunda masa ve sandalye düzenlerimizi ayarlıyoruz.
Düğün, nişan ve kına gecesi gibi organizasyonlarınıza ev sahipliği yaptığımız Set Wedding Garden Samsun’da davetinizden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet alacağınıza dair konuşmalar yapıyoruz. Hizmet içeriklerimizden de bahsederek sizin beklentilerinizin neler olduğunu öğreniyoruz.
Samsun’da fuar içerisinde kendisine ait otoparkı olan Set Wedding Garden. Hem siz hem de konuklarınız park yeri arama telaşı yaşamadan araçlarınızı güvenle bizle emanet edebilirsiniz.
Siz de Samsun kır düğünü yerleri arasında yer aldığımız Set Wedding Garden’in ayrıcalıklarla dolu dünyasıyla tanışmak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz telefon numarası,ile bizimle kolayca irtibat sağlayabilirsiniz.

Kampanyalar

Eylül Ekim Ve Kasım Aylarında %20 İndirim..

Genel Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 50 TL’den az

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 30-50 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) 30-50 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL

Davet Alanları: Açık ve kapalı alan

Mekan Özellikleri: Açılır kapanır tavan, Bahçe, Cam tavan, Çim alan, Kolonsuz salon, Şehir merkezinde, Yüksek tavan, Deniz kenarında

Manzara: Park manzaralı, Şehir manzaralı, Kır manzaralı, Bahçe manzaralı

Kapasite

Yemekli Kapasite:750-1.000 kişi

Konaklama Kapasitesi: Konaklama imkanı yok

Açık Hava Kapasitesi: 750-1.000

Kokteyl Kapasitesi: 750-1.000

Kapalı Alan Kapasitesi: 500-750

Otopark Araç Kapasitesi: 250-500

Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor? 23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor? 23:30

Özel menü seçenekleriniz neler? Çocuklara özel, Diyabet, Vegan, Vejetaryen

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Kına, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Nasıl gelinir? Şehir merkezindeki eski fuar alanı önünden Sevgi cafe ve hayvanat bahçesi yönünde giderken solda Fuar alanı dışında Diğer yönden ise Aynı şekide Tekel sapağından içeri sahil yoluna girdiğinizde sevgi cafeyi geçince de sağda kalıyor

İletişim Yetkili

Savaş Gömeç

Hakan Kızılırmak

Yorumlar

0.0
0 değerlendirme
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlk yorum yapan siz olun “Set Wedding Garden – İlkadım – SAMSUN”

Yorumun