Video

Açıklama

Denizli’de düğünlerinizi kendinizin tasarlayacağı ve her detayın sizin istekleriniz doğrultusunda oluşturulacağı bir kır düğününe imza atmak ister misiniz? Kim istemez ki? O halde hepinizi Deda Garden Kır Düğünü’ne bekliyoruz. Düğünlerde gerekli olan tüm unsurları profesyonel bir şekilde hallediyor, 90’lı yılların başından beri düğün sektöründe faaliyet göstermenin verdiği tecrübe ile kusursuz bir gece vadediyoruz.
Deda Garden Kır Düğünü yılların vermiş olduğu tecrübeyle birlikte 3 açık, 4 kapalı salonumuzda hizmet veriyor. Organizasyonun planlanmasından itibaren çiftlerimizin yanında oluyor ve tüm konuların üzerinde duruyoruz.
Düğünüzü gerçekleştireceğiniz kır bahçemize dilerseniz üstü açık bir arabayla dilerseniz de limuzinle gelme imkanınız bulunuyor. Bu farkı da Deda Garden Kır Düğünü ile yaşıyorsunuz.
2000 kişiye kadar çıkan kapasitemiz sayesinde birçok organizasyonu düzenleyebiliyorsunuz. Otomatik açılır-kapanır sistem ile her türlü mevsim koşuluna karşı hazırlıklı olduğumuzu söylemek istiyoruz. Yeşilliklerin içinde doğayla iç içe bir yerde süslemelerimizi kır konseptine göre yapıyor, gelin yolunu da bu konsepte uygun bir şekilde süslüyoruz.

Deda Garden Kır Düğünü Denizli’nin Merkezefendi ilçesinde faaliyet gösteriyor. Salonumuza, merkezi konumu sayesinde çevre birçok yerden rahat bir şekilde gelebiliyorsunuz. Ana yol üzerinde bulunmamız sebebiyle ulaşım konusunda hiçbir sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Araçları olan misafirlerimiz için ise 29000 m2 ‘lik bir otopark alanı sunuyoruz.

Tüm bu imkanlardan yararlanmak ve Deda Garden Kır Düğünü fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz..

Genel Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 50 TL’den az

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 30-50 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) 10-30 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL

Davet Alanları: Açık ve kapalı alan

Mekan Özellikleri: Bahçe, Çim alan, Orman içinde, Yüksek tavan, Kolonsuz salon, Şehir merkezinde, Açılır kapanır tavan

Manzara: Panaromik manzara, Orman manzaralı, Kır manzaralı, Doğa manzaralı

Kapasite

Yemekli Kapasite: 1.000-2.000 kişi

Konaklama Kapasitesi1.000 kişiden fazla

Açık Hava Kapasitesi: 1.000-2.000

Kokteyl Kapasitesi: 750-1.000

Kapalı Alan Kapasitesi:750-1.000

Otopark Araç Kapasitesi: 1.000’den fazla

Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor? 24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor? 24:00

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü, Kına,

İletişim Yetkili

Ömer Deda

Yorumlar

0.0
0 değerlendirme
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlk yorum yapan siz olun “Deda Garden Kır Düğünü – Pamukkale – DENİZLİ”

Yorumun