Video

Açıklama

Kır düğünü hayallerinizi gerçekleştirmek için 1999 yılında hizmete başladık. ‘’Kusursuzu aramak’’ amacıyla sektörde olduğumuz süreç içerisinde siz değerli misafirlerinize bol çeşidi ve benzersizi sunmak için kendimizi sürekli geliştirdik. Geliştirmeye de devam ediyoruz. Eğer kendinizi evinizdeymiş gibi rahat hissedeceğiniz bir mekan arıyorsanız gönül rahatlığıyla Zümrüt Plaza Kır Düğünleri‘ni tercih edebilirsiniz.

Zümrüt Plaza Kır Düğünleri olarak başta düğün olmak üzere nişan, kına gecesi, kurumsal etkinlik ve benzeri etkinliklerinize doğayla iç içe olacağınız kır bahçemizde ev sahipliği yapıyoruz. Aynı anda birden fazla düğün yapacak donanıma da sahip mekanımızda kapalı salonumuz da bulunuyor.

Kır bahçemizin ve kapalı salonumuzun toplam misafir ağırlama kapasitesi 750 kişiye kadar çıkabiliyor. Bu nedenle tüm sevdiklerinizi aklınızda soru işareti olmadan düğün veya etkinliklerinize davet edebilirsiniz. Her iki alanda da tarzınızı en güzel şekilde yansıtan süslemeler yapıyoruz. Eğer aklınızda farklı konseptler var salonlarımıza organizasyon firması da getirebiliyorsunuz. Mutlu bir gelecek için ‘’Evet’’ diyeceğiniz mekanın hayallerinizdeki gibi olması için bu konuda herhangi bir kısıtlamaya gitmiyoruz.
Zümrüt Plaza Kır Düğünleri değerli çiftlerimizi nasıl mutlu edeceğimizi çok iyi biliyor ve toplumumuzun yerel kültür ve geleneklerini en güzel şekilde yaşatmak için sizi kır bahçemize bekliyoruz.
Hakkında daha fazla bilgi ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız Zümrüt Plaza Kır Düğünleri Gaziantep ile iletişim kurabilirsiniz. Özel günlerinizi şölen tadında geçirmenizi sağlayacak olanaklarımız ve güler yüzlü ekibimizle sizleri bekliyoruz..

Genel Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 50 TL’den az

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 10-30 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) 10-30 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL

Davet Alanları: Açık ve kapalı alan

Mekan Özellikleri: Bahçe, Balkon, Çim alan, Havuz başı, Kolonsuz salon, Şehir merkezinde, Yüksek tavan

Manzara: Park manzaralı, Şehir manzaralı, Kır manzaralı, Bahçe manzaralı

Kapasite

Yemekli Kapasite: 500-750 kişi

Konaklama Kapasitesi: Konaklama imkanı yok

Açık Hava Kapasitesi: 750-1.000

Kokteyl Kapasitesi: 400-500

Kapalı Alan Kapasitesi: 750-1.000

Otopark Araç Kapasitesi: 75-100

Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor? 23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor? 23:00

Özel menü seçenekleriniz neler? Çocuklara özel, Diyabet, Vejetaryen

Mekanın kısıtlamaları neler? Alkol servisi yok, Havai fişek ve benzeri kullanılamaz, Evcil hayvan kabul edilmiyor

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kına, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

İletişim Yetkili

 Mehmet TUZLU

Yorumlar

0.0
0 değerlendirme
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlk yorum yapan siz olun “Zümrüt Plaza Kır Düğünleri – Şehitkamil – GAZİANTEP”

Yorumun